Back to all Post

Predavanje „Reupotreba rimskih kamenih spomenika na području triljskog kraja“

U sklopu manifestacije Mihovilski dani 2020. u Muzeju  triljskog kraja, pozivamo Vas na predavanje „Reupotreba rimskih kamenih spomenika na području triljskog kraja“ koje će u lapidariju Muzeja 24. rujna u 18 sati održati dr. sc. Domagoj Tončinić i dr. sc. Mirna Vukov s Odsjeka za arheologiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Predavanje će se održati u sklopu 4. ciklusa javnih predavanja projekta Hrvatske zaklade za znanost IP-2018-01-4934 „Razumijevanje rimskih granica: primjer istočnog Jadrana” (AdriaRom).

Posjetitelje molimo da se pridržavaju svih propisanih epidemioloških mjera te da prije polaska izmjere temperaturu koja ne smije biti viša od 37,2 stupnja.

Osoba ne može sudjelovati na okupljanju bilo koje vrste ako:

– ima ukućana u samoizolaciji

– je boravila unutar 14 dana u inozemstvu ( osim ako ima negativan test na PCR ne stariji od 48 sati),

– je u proteklih 14 dana imala kontakt s osobom zaraženom SARS-CoV-2 virusom,

– ima neki od simptoma ( temperatura, kašalj, nedostatak zraka, grlobolja, curenje nosa ili gubitak njuha).

Ostanimo odgovorni!

Muzej triljskog kraja © 2019. Sva prava pridržana